افریقا

تابلو دیواری سیاه سفید بر روی بوم با چاپ دقیق و با کیفیت

690,000 ریال

برج ایفل

تابلو سیاه سفید برج ایفل یکی از پر طرفدار ترین تابلو و تصاویری هست که در سایز های مختلف و قیمت مناسب میتوانید تهیه کنید

690,000 ریال 621,000 ریال

برگ

تابلو طبیعت سیاه سفید با چاپ ارزان و با کیفیت مناسب دکوراسیون منزل شما

690,000 ریال 650,000 ریال

پرنده مینیمال

تابلو سیاه سفید پرنده تابلو چاپی با کفیت بالا بر روی تخته شاسی

690,000 ریال

پل گلدن گیت golden gate bridge

تابلو سیاه سفید پل گلدن گیت بر روی تخت شاسی با کیفیت

690,000 ریال

پنجاه ستون

تابلو پنجاه ستون سیاه سفید بر روی تخت شاسی باکیفیت

690,000 ریال

تابلو شیر

تابلو شیر بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر حس قدرت و ابهت را به انسان القا میکند که میتواند محیط اطراف را زیبایی بخشد و شکوه و قدرت را به ارمغان آورد.

690,000 ریال

تابلو هلو کیتی hello kitty

تابلو هلو کیتی hello kitty کارتون بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و تصویر زیبا و کیفیت خارق العاده میتواند زیبایی و جذابیت به اتاق شما ببخشد

510,000 ریال

تابلو اتاق کودک

تابلو اتاق کودک انیمیشن بچه رئیس بر روی تخته شاسی باکیفیتی با ضخامت 8 میلی‌متر و قابل سفارش و سایز دلخواه شما.

510,000 ریال 459,000 ریال

تابلو برگ جوان 2

تابلو برگ جوان 2 بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با فضای رنگ روشن و تصویر ناب حس زندگی و روشنایی و امید به انسان میبخشد که مناسب دکوراسیون مدرن و امروزی میباشد.

690,000 ریال

تابلو پازلی چهارتکه آیلین

تابلو پازلی چهارتکه آیلین بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق تصویری خلاقانه فضایی مدرن و شگفت انگیزی خلق کرده است که حس ناب هنر را به مخاطب خود میبخشد.

690,000 ریال

تابلو پسرانه انیمیشن کارتون اسپایدر من Spider-Man

تابلو پسرانه انیمیشن کارتون اسپایدر من Spider-Man بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و تصویر زیبا و کیفیت خارق العاده میتواند زیبایی و جذابیت به اتاق شما ببخشد

510,000 ریال

تابلو تخته شاسی برج مه آلود

تابلو تخته شاسی برج مه آلود بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با با فضایی آرام و سبک حس آرامش و غرور را به مخاطب خود میدهد که مناسب فضای داخلی دکوراسیون شما میباشد.

690,000 ریال

تابلو تخته شاسی زمستان

تابلو تخته شاسی زمستان بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و هنرمندانه میتواند پنجره ای باشد از هوای تازه برای فضای سالن یا اتاق شما

690,000 ریال

تابلو تخته شاسی مداد

تابلو تخته شاسی مداد بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق تصویری خلاقانه فضایی مدرن و شگفت انگیزی خلق کرده است که حس ناب هنر را به مخاطب خود میبخشد.

690,000 ریال

تابلو تزینی پرواز هواپیما

تابلو تزینی پرواز هواپیما بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با حس نابی از آرامش و مناسب رنگ فضای روشن است که میتواند زیبایی خاصی به دیکوراسیون منزل یا محیط کار شما ببخشد.

690,000 ریال

تابلو تزیینی آجرهای رنگی

تابلو تزیینی آجرهای رنگی بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ بندی خاص و پرنشاط میتواند به محیط انرژی و گرما ببخشد و شادی را به فضای شما هدیه دهد.

690,000 ریال

تابلو تزیینی اتاق کودک و نو جوان کارتون فروزن ۲

تابلو تزیینی اتاق کودک و نو جوان کارتون فروزن ۲ بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و تصویر زیبا و کیفیت خارق العاده میتواند محیطی شاد و جذاب برای اتاق کودک یا نوجوان باشد

690,000 ریال

تابلو تزیینی پارکو

تابلو تزیینی پارکو بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویر و رنگ بندی ناب سرشار از انرژی و نشاط است که میتواند به فضای اتاق و یا سالن شما زیبایی و جلوه ی خاص ببخشد.

690,000 ریال

تابلو تزیینی رومانتیک

تابلو تزیینی رومانتیک بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و طرح خلاق و هنرمندانه توانسته تصویری جذاب و خلاق را ایجاد کند که میتوان از دیدن این اثر هنری لذت برد.

690,000 ریال

تابلو تزیینی ژیگو

تابلو تزیینی ژیگو بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق تصویری خارق العاده با تم رنگ بندی گرم شادی و انرژی زیادی در خود دارد که میتواند به محیط و بینندگان این اثر انرژی و سرزندگی و نشاط را هدیه دهد.

690,000 ریال

تابلو تزیینی سمت نو

تابلو تزیینی سمت نو بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و طرح خلاق و هنرمندانه توانسته تصویری جذاب و خلاق را ایجاد کند که به فضای سالن یا اتاق شما زیبایی و جلوه ای خاص ببخشد

900,000 ریال 690,000 ریال

تابلو تزیینی هزار پرنده

تابلو تزیینی هزار پرنده بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و هنرمندانه میتواند پنجره ای باشد از هوای تازه برای فضای سالن یا اتاق شما

690,000 ریال

تابلو خلاقانه مزرعه

تابلو خلاقانه مزرعه بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق اثری هنری فضایی مدرن و شیک با رنگ بندی ناب منحصر به فرد مناسب دکور منزل و یا محیط کار شما میباشد.

690,000 ریال

تابلو دکوراتیو zb101

تابلو دکوراتیو مدرن zb101 با بهترین کیفیت و هارمونی رنگی و چاپ با کیفیت بر روی تخته شاسی 8 و 30 میلیمتری از طرح های اختصاصی فروشگاه اینترنتی خانه شما.

3,700,000 ریال 3,350,000 ریال

تابلو دکوری آنجل

تابلو دکوری آنجل بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویر و رنگ بندی ناب سرشار از انرژی و نشاط است که میتواند به فضای اتاق و یا سالن شما زیبایی و جلوه ی خاص ببخشد.

900,000 ریال 690,000 ریال

تابلو دکوری اتاق نوجوان اسپایدرمن

تابلو دکوری اتاق نوجوان اسپایدرمن بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویر زیبا و کیفیت خارق العاده میتواند پنجره ای جذاب برای اتاق کودک یا نوجوان باشد

510,000 ریال

تابلو دکوری بازی پلی استیشن و ایکس باکس جی تی ای Grand Theft Auto

تابلو دکوری بازی پلی استیشن و ایکس باکس جی تی ای Grand Theft Auto بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و تصویر زیبا و کیفیت خارق العاده میتواند زیبایی و جذابیت به اتاق شما ببخشد

510,000 ریال

تابلو دکوری بازی کنسول پلی استیشن و ایکس باکس مورتال کامبت

تابلو دکوری بازی کنسول پلی استیشن و ایکس باکس مورتال کامبت بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و تصویر زیبا و کیفیت خارق العاده میتواند زیبایی و جذابیت به اتاق شما ببخشد

510,000 ریال

تابلو دکوری ببر

تابلو دکوری ببر بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و هنرمندانه میتواند پنجره ای باشد از هوای تازه برای فضای سالن یا اتاق شما

690,000 ریال

تابلو دکوری چهره شیر 2

تابلو دکوری چهره شیر 2 بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و جذاب باعث خلق حس ناب شکوه و قدرت در مخاطب خود میشود.

690,000 ریال

تابلو دکوری رابین

تابلو دکوری رابین بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق تصویری هنری زیبا و رنگ بندی شاد و پر انرژی توانسته اثر هنری خارق العاده اس خلق کند که به فضای دکراسیون اطراف خود نشاو زیبایی ببخشد.

690,000 ریال

تابلو دکوری زندگی سبز

تابلو دکوری زندگی سبز بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر دارای حس نشاط و سرزندگی میباشد که میتواند به فضای اتاق و یا سالن شما زیبایی و جلوه ی خاصی ببخشد.

690,000 ریال

تابلو دکوری گنجشک

تابلو دکوری گنجشک بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با تصویری زیبا و هنرمندانه میتواند پنجره ای باشد از هوای تازه برای فضای سالن یا اتاق شما

690,000 ریال

تابلو دکوری گیلاس

تابلو دکوری گیلاس بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با فضای رنگ روشن انتخاب مناسبی برای فضای آشپزخانه سالن پذیرایی و غیره میباشد.

690,000 ریال

تابلو دکوری گیلان

تابلو دکوری گیلان بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ زمینه روشن و تصویر زنده و شاداب روح طبیعت و زندگی در خود دارد که میتواند انتخاب مناسبی برای هدیه دادن و یا هر کجا از منزل و یا محیط کار شما باشد.

690,000 ریال

تابلو دکوری مدرن زومبا

تابلو دکوری مدرن زومبا بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با رنگ و تصویر زیبا و هنری مناسب دکوراسیون اتاق یا سالن میباشد که میتواند به فضای خود زیبایی ببخشد.

690,000 ریال

تابلو دکوری مدرن طرح نقاشی

تابلو دکوری مدرن طرح نقاشی با ترکیب رنگ بسیار زیبا مناسب برای دکوراسیون مدرن منزل با کیفیت چاپ بالا روی تخته شاسی ضخیم

690,000 ریال

تابلو دکوری مرکت

تابلو دکوری مرکت بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با خلق تصویری خلاقانه فضایی مدرن و شگفت انگیزی خلق کرده است که هیچ گاه از دیدن تابلو خسته نشد.

690,000 ریال

تابلو دکوری نانی

تابلو دکوری نانی بر روی تخته شاسی باکیفیت با ضخامت 8 میلیمتر با فضای رنگ و تصویری هنرمندانه و خلاق سرشار از انرژی مثبت است که میتواند شادی را به ارمغان آورد و به شما حس آرامش را هدیه دهد

690,000 ریال

تابلو دیواری

تابلو دیواری یکی از المان‌های دکوراسیون داخلی است که با انتخاب مناسب، فضای داخلی خانه را بسیار زیبا و مطبوع می‌کند. اگر ساعت‌ها بیرون از خانه هستید، قطعا وقتی به منزل برمیگردید فضای دلنشین و زیبای منزل، آرامش دلخواه را به شما هدیه می‌دهد.

انواع تابلو دیواری و یا رومیزی به سادگی با دکوراسیون هر منزلی هماهنگ می‌شود، فقط کافی است که انواع مدل‌های آن را به خوبی بشناسید.

انواع تابلو دیواری

با شناخت انواع تابلو دیواری و از کنار هم قرار دادن این عناصر، محیط منزل را به راحتی صمیمی  و گرم کنید. تابلوها انواع متفاوتی دارند و تمام سلیقه‌ها را نیز پوشش می‌دهند.

مناسب ترین جنس تخته شاسی

بهترین تابلوی چاپی چاپ تابلو بر روی تخته شاسی میباشد چرا که وزن پایین و قیمت مناسبی دارد و اما بهترین نوع تخته شاسی تخته ی MDF با لبه ی روکش pvc میباشد.

ضخامت تخته شاسی ها

تابلو های تخته شاسی در سه ضخامت 8 میلی متر و  16 میل و 32 میباشد که بهترین قطر مناسب چاپ تابلوهای با تخته شاسی جنس ام دی اف قطر 8 میلی متر میباشد چرا که استحکام ظرافت و زیبایی را یکجا دارد.

انواع چاپ بر روی تخته شاسی

در بین انواع مدل های چاپ بر روی تخته شاسی ها با کیفیت ترین آن تکنولوژی چاپ دیجیتال جوهری بر روی تخته شاسی MDF میباشد که پس از چاپ بلافاصله توسط اشعه ی UV خشک و رنگ به خورد تخته شاسی و جذب آن شده به لطف پیشرفت تکنولوژی به قدری این چاپ با کیفیت و طبیعی است که تشخیص چاپ تابلو ها برای کارشناسان این اثر رو هم دشوار میسازد.

تابلو دیواری چند تکه

تابلو دیواری چند تکه معمولا چوبی بوده و به دو، سه قسمت یا بیشتر تقسیم می‌شود. این نوع تابلوها جنبه فانتزی دارند و در همه جا خانه قابل استفاده هستند.

تابلو عکس

تابلو عکس هم می‌تواند عکس خصوصی شما و یا عکس از هر چیز دیگری که سلیقه شما هست، باشد. این نوع تابلوها علاوه بر محیط پذیرایی، در اتاق خواب‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تابلو برجسته

تابلو برجسته از مدل‌های جدیدی است که مورد توجه و استقبال زیادی قرار گرفته است. این نوع تابلو همانطور که از اسمش مشخص است، به صورت برجسته در طرح‌ها و خطوط قابل سفارش و خرید هستند.

تابلو سه بعدی

از تابلو سه بعدی بیشتر در دکوراسیون‌های داخلی مدرن استفاده می‌کنند. این نوع مدل تابلو به دلیل واقعی بودن بیشتر تصاویر، طرفداران خاص خودش را دارد.

تابلو نقاشی

از تابلو نقاشی بیشتر در دکوراسیون‌های کلاسیک استفاده می‌شود. اگر طرفدار پرو پا قرص هنر هستید، این تابلوها حتما پیشنهاد می‌شود چون با روحیه و احساس شما همخوانی دارد.

تابلو شنی

تابلو شنی هم از نوع جدید تابلوها می‌باشد. به این صورت که در محفظه شیشه‌ای با استفاده از شن‌های رنگی تصاویر زیبایی را ایجاد می‌کنند.

تابلو اتاق کودک و نوجوان

تابلو اتاق کودک و نوجوان، تمامی مدل‌های گفته شده در بالا را شامل می‌شود و تنها تفاوت آن‌ها در کارتونی بودن تصاویر است. اگر از کودکی محیط رشد فرزند خود را زیبا و دلنشین بکنید، قطعا در آینده نتایج آن را خواهید دید.

وب سایت خانه شما با جمع آوری انواع تابلو مدرن، تابلو دیجیتال آرت، تابلو دیواری مینیمال و تابلوی اتاق کودک و نوجوان با در نظر گرفتن طیف وسیعی از سلیقه‌ها سعی در رسیدن شما به آن چه نیاز دارید، یاری میکند.

تابلو دکوری

تابلو تزیینی

تابلو مدرن

enamad